Aranżacje wnętrz
KONTAKT

Firma BEHRENDT – Grupa SBS
Marian BEHRENDT
87-300 Brodnica
ul. Batalionów Chłopskich 24

NIP 874-000-66-24
tel./fax (056) 498 41 14
tel. (056) 697 44 74
e-mail: behrendt@pro.onet.pl

Praca

J E S T     P R A C A!

Zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Projektant / Asystent projektanta (INSTALACJE SANITARNE)

Miejsce pracy: Firma Behrendt z siedzibą ul. Batalionów Chłopskich 24 w Brodnicy,

Wymagania:
- wykształcenie średnie / wyższe,
- dobra znajomość obsługi komputera(w tym MS Office) i AUTOCAD,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie i wykształcenie  sanitarne

Obowiązki:
- wykonywanie prac projektowych (rysunki, opisy, składanie projektów, inwentaryzacje w terenie) w  zakresie   ogrzewania ,  wod-kan  , wentylacji

Oferujemy:
- pracę w Firmie o stabilnej pozycji rynkowej, praca w dużym zespole,
- możliwość zdobycia uprawnień,
- atrakcyjne wynagrodzenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV, listu motywacyjnego, oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na e-mail: kadry@behrendt.pl, tomaszewskipawel@wp.pl lub na adres Firma Behrendt - Grupa SBS do kadr (budynek Marketu Mrówka) SZABDA 104,87-300 Brodnica. Tel. 604 100 309.

Monter zewnętrznych sieci wod – kan

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe,
- prawo jazdy kategorii B,
- doświadczenie zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w wykonywaniu przecisków.

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- stała umowa o pracę w pełnym wymiarze,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- lokalizacja robót w pobliżu miejsca zatrudnienia – sporadycznie praca w delegacji

Dokumenty aplikacyjne proszę składać osobiście na adres 87-300 Brodnica ul. Batalionów Chłopskich 24 ( Dział Usług II piętro) lub e-mail: kadry@behrendt.pl

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę "BEHRENDT" - Grupa SBS moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"